Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie catering firmowy.

Szkolenie, konferencja lub ważne spotkanie biznesowe – każda większa firma zapewne pewnego dnia stanie przed problemem przygotowania takiego eventu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeśli na planowanym wydarzeniu ma pojawić się masę osób, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zapewnij zaproszonym na konferencję przekąski oraz napoje

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 8-10 godzin, w szeregu przypadków także przez parę kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść sycący obiad w pobliskiej kafeterii. Z tej przyczyny konieczne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni i odzieży. W ramach usługi cateringu dla firm dostarczane są również urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – powierz to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to też szansa kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszym gronie tematów poruszanych na kursie. Automat z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, jedząc zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też własnoręcznie przyszykowane kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o komfort partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]