Okres letni obfituje w niezmiernie popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale właściwie każdego tygodnia w rozmaitych miejscowościach w Polsce mają miejsce konferencje, benefisy czy bankiety. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu ma znaczenie

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik albo zarezerwowałeś salę bankietową? Super! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych napojów, przekąsek oraz gorących dań. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych gal nie wystarczy ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Liczy się cała oprawa – przemyślane rozstawienie stolików, dopasowane dekoracje, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z oferty cateringu na imprezy?

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje zachwycające menu, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki uczestników. W toku ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie zakąski, napoje oraz potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]