Na https://tinyurl.com/yhf5rolt zamówisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z rodziną i przyjaciółmi. Niestety jest to znaczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też uraczyć ich wybornymi napojami i daniami. Możesz próbować przyrządzać je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Poza tym to twoje święto i pragniesz się na nim bardzo dobrze bawić, a nie udawać kelnera bądź kryć się w kuchni. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest obecnie konieczne

Kiedy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu weselnym albo imprezach biznesowych. Jeszcze parę lat temu punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych rozważał on opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków również tych większych, o ile nie było to związane z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wynająć salę czy zechcemy zorganizować imprezę w swoim ogrodzie lub domu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Menu dopasowane do wymagań klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą skrojoną na dowolne rodzinne święto (ale nie tylko!). Profesjonalni szefowie kuchni bez problemu przygotują menu pasujące do specyfiki wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny lub urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę polecamy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do potrzeb i możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, między innymi pomagając w rozstawieniu i dekoracji stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]