Kiedy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne czy firmowe, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę uczestników, zapewne nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w hipermarkecie – ważne wydarzenia najczęściej wymagają właściwej oprawy również w obszarze dań. Wtedy nie godzi się położyć na stołach uczestników zwykłych ciasta i słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Pragniesz zamówić usługę cateringu? Klarownie przedstaw swoje oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringu najczęściej oferują parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na wesela, komunie lub chrzciny. Oferty te są dobrze dobrane do charakteru konkretnych eventów, dlatego często różnią się np. ceną i rodzajem potraw proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania, ale przy tym być również otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń rozmaitego typu to jego praca, więc długoletnie doświadczenie w tej branży powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie dań nawet dla skromnej grupy gości bywa problematycznym zadaniem, przede wszystkim wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to również sposobność poczęstowania gości wybornymi posiłkami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Warto przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich wygląd na talerzu. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]