Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miejscowości Pomorza – z niewielkiej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku w mgnieniu oka przeistoczyło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów oraz turystów. Chcesz spędzić wakacje w Trójmieście? Zobacz, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, restauracje i stragany. W trakcie urlopu w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają podróżnym prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, odtwarzaczem DVD, jak również deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym przeżyć. Pokoje w wersji bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.