Zapoznaj się z ofertą parkingu przy lotnisku Kraków.

Sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miasta naszego globu, szybkość i wygoda – to największe atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromne uznanie. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest ogromnie ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia załogi

Decydując się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na wiele ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Ponadto klienci mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w wielu przypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]