Dalsze informacje o pracy projektanta wnętrz Kraków znajdziesz tutaj

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]