Zleć organizację przyjęć okolicznościowych na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie święte oraz ceremonie chrztu. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj gościom zabawy najlepsze warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. imieniny lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę uczestników będą stanowić małe dzieci, jak chrzty lub komunie, poleca się urządzić w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom również trzeba dostosować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęcia w okolicy Krakowa

Wynajęcie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest całkiem proste, ale rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal królewskiej oprawie odbywają się w nim chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozłożenie i dekorację stołów, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]