Szukasz pełnej oferty lokalu na wesele w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności należy rozważyć?

Szukając lokalu na wesele para młoda musi uwzględnić kilka bardzo istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli salę taneczną. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie łatwe. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i dekoracja sali. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zaplanować zabawę weselną w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad setkę gości. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli 40 minut.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]