Dowiedz się więcej o lokalu na imprezę w Krakowie.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne lub plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu stworzenie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby celebrować otrzymane nagrody, a także przeróżne konferencje, szkolenia oraz gale dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Gdzie wyprawić galę firmową?

O ile nie mamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, w których można wyprawić bankiet, warto szukać propozycji wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Istotne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim stylem do charakteru planowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, podczas których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w zwykłej sali. Należy w takich przypadkach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które dobitnie uwydatni ważność uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę sproszeni będą goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o cateringu

W toku planowania wydarzenia firmowego nie wolno zignorować tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówioną lokalizację wyśmienitych dań dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. W czasie pokazowych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą potrawy w zgrabny sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, lecz i zdumiewające wizualnie dania.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]