Wiele osób wyruszających w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, ale korzysta z taksówki bądź prosi kogoś o przywiezienie. Wydaje się, iż tak jest lepiej, gdyż w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zostawić auto na czas podróży. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w bezpiecznym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy warto zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ daje to możliwość przybycia na lotnisko swoim autem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to żaden problem, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są na bieżąco. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa parkowanego pojazdu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Parking jest także ubezpieczony, a więc strzeżony w ten sposób pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są także ceny niższe niż można się spodziewać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – inne usługi

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać w ogóle nie obawiając się o bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu, ponieważ jest on zabezpieczony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system monitorujący i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca przez całą dobę. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym wygodniejszy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.