Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta lokalu na urodziny, wejdź na https://tinyurl.com/yxmlrzp9.

Nierzadko w przypadku różnych rocznic, urodzin czy imienin nie urządzamy żadnych imprez z przyjaciółmi oraz krewnymi, uznając, że nie jest to ważne. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których należyte uczczenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – niech posiada dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa kupować i spożywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych czy zaczyna płacić podatki. Jednak zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych tematach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, ale czy zabawa w domu będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć grupa przyjaciół decyduje się urządzić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale w tym samym czasie umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim duży namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Trzeba z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, by osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali również jest ogromnie ważna, by goście w pełni wczuli się w ducha imprezy. Należy więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej perfekcyjnie sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu oraz budżetu klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]