Więcej na temat apartamenty Kościelisko wynajem na http://bit.ly/32E0dOd.

Kościelisko to malownicza wieś w górach, do której co roku przybywa wiele tysięcy turystów zainteresowanych uprawianiem sportu oraz innymi rodzajami spędzania wolnego czasu. Jakie detale warto wziąć pod uwagę zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Trasy turystyczne, kolejki linowe oraz apartamenty w Kościelisku

Zlokalizowane w województwie małopolskim Kościelisko to punkt startowy na wyprawy w góry – niedaleko stąd do ośrodków narciarskich oraz pieszych szlaków. Osoby zainteresowane białym szaleństwem mogą wyruszyć m.in. na Polanę Szymoszkową, która dostarcza sporo atrakcji zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Na miejscu można skorzystać z kolei widokowej oraz kąpieliska geotermalnego. Ze wsi Kościelisko można również łatwo dojechać do kolejnego ośrodka narciarskiego położonego na Gubałówce. W sąsiedztwie dostępna jest szeroka baza noclegów, a bogato urządzone studia, apartamenty, domy oraz pokoje zagwarantują porządny wypoczynek po dniu pełnym rozrywek. Chcesz wynająć apartament w Kościelisku? Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce noclegowe parę tygodni wcześniej – w sezonie turystycznym dobre pokoje są podnajmowane w mgnieniu oka. W okolicy Kościeliska dostępne są domy oraz apartamenty dopasowane do potrzeb przeróżnych grup klientów – zarówno bogato wyposażone studia z sauną czy basenem, jak i pokoje w atrakcyjnej cenie.

Wynajem apartamentów w Kościelisku – na co trzeba zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentu wypada zacząć od sprawdzenia terminu pobytu. Portale internetowe gromadzące ogłoszenia o dostępnych domach, pokojach czy apartamentach pozwalają na segregowanie ich między innymi po dniu przyjazdu i wyjazdu. Jeśli pragniesz wynająć komfortowo wyposażone miejsce noclegowe w Kościelisku, sprawdź jakie ma udogodnienia. W sąsiedztwie Kościeliska wyszukasz noclegi z sauną, urządzeniami AGD i RTV, prywatną łazienką czy leżakami. Dla wielu urlopowiczów ważny jest także widok na panoramę Tatr czy dostęp do szerokopasmowego internetu w pokoju. Chcesz przyjechać w góry z czworonogiem? Dowiedz się, czy właściciele domu pozwalają na pobyt ze zwierzęciem. Możesz to zweryfikować w katalogu internetowym jednym kliknięciem – wystarczy zaznaczyć właściwe pole wyboru. Serwisy z ogłoszeniami pozwalają błyskawicznie i sprawnie odszukać wymarzony apartament na wynajem.

Siedziba:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]