Tablety, telefony i komputery są obecnie integralnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, stąd kupując te akcesoria najczęściej wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od dziesięcioleci urządzenia firmy Apple, które mimo dość wysokiej ceny w zestawieniu z produktami konkurencyjnych marek, z każdym rokiem zdobywają sobie miliony kolejnych klientów. Jednakże nawet sprzęt najwyższej klasy może przestać prawidłowo działać albo się zepsuć w wyniku niewłaściwego używania. Co nie oznacza, że z miejsca powinno się wymienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Potrzebujesz wymienić baterię? Dostarcz smartfon do Serwisu Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple przekonał się, iż te urządzenia pracują sprawnie bardzo długo, jednakże nawet one nie są odporne na zniszczenia, powstałe z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień dostaje zlecenia na wymianę baterii, która po latach słabo się ładuje, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, rozbitych w wyniku upadku urządzenia z wysokości czy wymianę pozostałych delikatnych części jak niedziałający przycisk głośności bądź niesprawne obiektywy aparatów. Nasi eksperci będą wsparciem także w przypadku potrzeby odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zamoczenia.

Gdy wygaśnie gwarancja korzystaj z usług Serwis Apple Warszawa

Tak długo jak smartfon posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, bo eliminacja nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie koszty, na które wiele osób nie stać. Szczęśliwie na terenie całej Polski, przeważnie w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią przeprowadzić naprawę smartfonów tej firmy zarówno nowszej, jak i starszej generacji, wytworzonych w okresie ostatnich 10 lat, a więc: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w sąsiedztwie zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a i nie masz możliwości go dostarczyć samemu do punktu, poszukaj specjalistów, którzy przyjmują zamówienia serwisu produktów Apple wysłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555