Rocznica urodzin to jedno z nielicznych wydarzeń, które celebrujemy z równie żywym entuzjazmem przez całe życie. Nikt jednak nie odnosi się do kwestii imprezy urodzinowego z taką zachwytem jak dzieci – każde kolejne urodziny to dla kilkulatka najciekawszy dzień w roku, którego oczekuje z niecierpliwością.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci – w mieszkaniu czy w centrum zabaw?

Pierwszym pomysłem rodzica jest zwykle to, że przyjęcia urodzinowe można urządzić w mieszkaniu. Związane jest to jednak z nieodzownością własnoręcznego zapewnienia poczęstunku dla maluchów i dorosłych gości, a także wymyślenia rozrywek innych od tych, w jakich przyjaciele dziecka uczestniczą w czasie zwyczajnych odwiedzin. O ile organizacja urodzin, w których będzie uczestniczyć 5-6 małych dzieci nie będzie przysparzać kłopotów, to już przy większej liście gości, w mieszkaniu przeciętnej powierzchni może braknąć miejsca, by dorosłym i dzieciakom ten dzień minął komfortowo. Wynajem sali na urodziny w takich przypadkach jest zatem najlepszym rozwiązaniem.

Urodziny dla dziecka – przyjęcia z motywami policyjnymi lub księżniczek

Przyjęcie urodzinowe w centrum zabawy na sporo atutów. Co najważniejsze, nie trzeba w ogóle przejmować się sprawami organizacyjnymi – zaproszenia na imprezę oraz przysmaki dla najmłodszych przygotuje prowadzący salę, a opiekuni będą mogli skorzystać z kanapek i herbat oferowanych w kawiarence. Zależnie od wybranej oferty w imprezie urodzinowej może brać udział nawet trzydzieści dzieci, dla których absolutnie nie braknie powierzchni, gdyż na czas trwania urodzin centrum zabaw jest w pełni do dyspozycji małych gości. Czas dzieci zapełnią także zabawy przygotowane przez wprawnego animatora. Możliwa jest także organizacja tematycznej imprezy urodzinowej, przykładowo z motywami przyrodniczymi, straży pożarnej albo bajkowymi.