Zleć catering na wesela na https://bit.ly/3h2xont.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela bądź chrzciny, od lat przestały być organizowane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie ułożyć jadłospisu, a następnie przyrządzać i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się spory popyt na catering weselny.

Catering na wesele – postaw na profesjonalnych kelnerów i szefów kuchni

Organizacja przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na dobór dekoracji sali, sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości zakąsek oraz napojów podawanych podczas zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zbierze ich przy stole. Obiad na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście bowiem oczekują tego, aby stoliki były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również by obsługa profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kucharzy, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii zabaw dla gości, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, napojów i przekąsek pasujących do konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc osobiście skompilować jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]