Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę tworzenia sklepu WooCommerce w rozsądnej cenie.

Masz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Czemu zaleca się stworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada sporo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na osiągnięcie wyższych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie nabywców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo przez PayU.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala także na analizę sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, wykorzystanie tylko niezbędnych, wypróbowanych wtyczek oraz właściwą semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym łatwo można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo zamieszczać rozmaite porady i omówienia oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]