Szukasz więcej wiadomości o kuchni na zamówienie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na archidom.com.pl/.

Kuchnie na indywidualne zlecenie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje minusy oraz atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie potrzebują błyskawicznie oraz bez trudu wyekwipować własną kuchnię. Są jakkolwiek na ogół mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar i mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nietypowe wnętrze i konkretne oczekiwania użytkowników znacznie ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zlecenie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być odpowiednim rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, kształcie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia i doskonale wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, eleganckich oraz nowoczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Siedziba:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]