Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]