Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, zesztywnienie ramion i szyi czy uczucie obciążenia nóg. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, kolana, plecy, biodra lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]