Więcej informacji o pracy psychologa w UK

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, lecz nadal nie brakuje osób skorych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą generować bardzo dużo problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie rozmowy zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339