Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na https://napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają wibracje?

Moduły firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Aparat marki Vitberg zbiera liczne pozytywne opinie zarówno od sportowców , lekarzy oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]