Na urodaizdrowie.pl uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]