Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]