Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]