Na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ odnajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, wykrawalnię, dział elektroniki i szwalnię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]